شرمساری


تا حالا شده که نسبت به شخص یا اشخاصی احساس شرمندگی کنید؟! این روزها این کلمه در جامعه بر سر زبانها افتاده است. در روز 30 آبان امسال به مناسبت روز اربعین حسینی قرار بود همایشی از طرف شورای موسوم به اصلاح طلبان خراسان رضوی با سخنرانی علی مطهری در مشهد با مضمون ((تحلیل واقعه کربلا)) برگزارشود؛ اما از طرف مراجع قضایی این استان لغو شد.
این درحالی است که سابقه هتک حرمت ها و توهین های مطهری در همین دو ماه اخیر قابل تامل و فراموش نشدنی است. وی در آستانه عاشورا و در ماجرای برگزاری بازی فوتبال، ضمن توهین به آیت الله یزدی، روحانیت شیعه را قرون وسطایی نامید و عزاداری محرم و صفر را خرافی خواند. مدتی بعد نیز در جریان یک جلسه سخنرانی، در اعتراض به لغو کنسرت ها در مشهد مقدس مدعی شد اگر امام رضا(ع) بود به کنسرت میرفت. با توجه به این سابقه درخشان، سخنرانی مطهری از سوی دادستان خراسان رضوی لغو شد.
بعد از نامه این شخص به جناب آقای دکتر روحانی مبنی بر اعتراض نسبت به لغو سخنرانی اش، رییس جمهور حرکت ویژه¬ای را در این صحنه رقم زد. نامه¬ای از طرف رییس جمهور منتشر شد که در آن لغو یک سخنرانی (سخنرانی مطهری) مایه شرمساری دولت خوانده شده بود.
سوال اینجاست که بعد از گذشت 3.5 سال از عمر این دولت، مشکلات فراوانی از جمله ، اختلاس 8000 میلیاردی صندوق رفاه، متلاشی شدن باند سازمان یافته فساد در گمرک سیستان و بلوچستان، وجود فیش های نجومی، اشتغال جوانان، افزایش واردات محصولات کشاورزی، عزتمند شدن پاسپورت ایرانی، وجود سایه تحریم ها و رکود در زمان پسابرجام(آفتاب تابان)و آلودگی هوا و ...لغو سخنرانی یک رجل سیاسی این طور مایه شرمساری دکتر روحانی میشود؟؟!!
جناب آقای رییس جمهور! شما در جریان حقوق های نجومی برخی از مدیران دولتی وعده داده بودید که دولت در جایی که احیاناً غفلتی شده باشد، در عذر خواهی از مردم لکنت زبان نخواهد داشت.
این است مشکلات یک ملت؟؟!! این است آن وعده هایی که قبل از انتخابات در سال 92 داده بودید؟؟!! شما به مردم قول دادید که مشکلات معیشتی مردم را در 100 روز حل میکنید!! (هنوز از عمر این دولت بیش از صد روز باقی مانده است. آیا برای این ایام برنامه ریزی کرده اید و یا اینکه به فکر انتخابات سال بعد هستید؟؟) آیا هنوز به خاطر این همه مسئله که کشور را درگیر خود کرده شرمنده نیستید؟؟

 

سید علی موسویتمامی حقــوق مادی و معــنوی این سایت متــعلق به معـــاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه می باشد - طراحی:پارسه وب